Strona główna FAQ Regulamin serwisu Kontakt     |     Ostatnia aktualizacja: 2019-02-04

Dokumenty do sądu

Chcesz wystąpić do SĄDU? Tu znajdziesz wzory dokumentów, które pomogą Ci z łatwością napisać stosowne pismo.

Szukaj:

Kategorie:

› W SĄDZIE› Windykacja - sąd› Formularze sądowe› Wnioski sądowe› Pozwy sądowe› REJESTRY SĄDOWE› Krajowy Rejestr Karny› Księgi Wieczyste› Rejestr zastawów› Krajowy Rejestr Sądowy - KRS› Krajowy Rejestr Sądowy Centralna Informacja - KRS CI› Wnioski i podania› Różne› Pisma grzecznościowe› Zamówienia, reklamacje› Import i eksport› Oferty handlowe› Ślub - Wesele jak nie przepłacać› Sprawozdawczość Budżetowa› Pomoc Społeczna› Wnioski do spółdzielni› Horoskopy› Telefon, Internet, Telewizja› Student› Wnioski do Wojskowej Komendy Uzupełnień ( WKU )› Ubezpieczenia› PRACA› Ciąża a praca› Podania o pracę› Wnioski i podania› Referencje - opinie› PRAWO PRACY› Dokumenty kadrowe› Instrukcje BHP› Zakres obowiązków pracownika› Regulaminy pracy› UMOWY› Najmu - sprzedaży› Umowy spółek› Zlecenia› Licencyjne› Spedycji i składu› Użyczenia› Umowy związane ze świadczeniem usług› Dzierżawy› Budowlane› Informatyczne› Różne umowy› Umowy związane z pracą› ZUS› ZUS - poradniki› ZUS - wnioski i formularze› DLA SPÓŁEK› Pełnomocnictwa› Prawo spółek handlowych› FINANSE - KSIĘGOWOŚĆ› Wzory wskaźników finansowych› Druki księgowe› Weksle› Dokumenty do Banku› URZĄD SKARBOWY› Urząd Skarbowy - prośby› Urząd Skarbowy-informacje› Urząd Skarbowy - wnioski› Urząd Skarbowy - różne pisma› VAT, PIT› NIP› VAT w UE› PIT - 2007› INNE URZĘDY› IPN - wzór oświadczenia› GUS - Główny Urząd Statystyczny› Narodowy Fundusz Zdrowia› URZĄD MIASTA› Przy budowie› W urzędzie› UNIA EUROPEJSKA› ZPORR - wnioski› ZPORR - umowy› ZPORR - sprawozdania› Formularze Unijne› URZĄD CELNY› Zwrot akcyzy› Podatek akcyzowy

PRACA

Rodzaj działalności człowieka, który bez wątpienia napędza gospodarkę całego świata. Każdy, kto posiada pracę, jest zatrudniony na określonych warunkach i w oparciu o określoną umowę, np; umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania lub spółdzielczej umowy o pracę, a co się z tym wiąże, coraz częściej warto zaopatrzyć się w dokumentację niezbędną w kontaktach z pracodawcą.

Wnioski i podania

W tej kategorii znajdziemy różnego rodzaju dokumenty przydatne w kontaktach z pracownikiem oraz pracodawcą, jak chociażby informacje o zatrudnieniu(dla pracodawcy), czy też odmowa w spełnieniu planów zawodowych.


Referencje - opinie

Każda osoba ubiegająca się o stanowisko w danej firmie chciałaby posiadać świetne referencje od poprzedniego pracodawcy. Dział zawiera wzory referencji i opinii z praktyk. Ponadto dokumenty związane ubieganiem się o uzyskanie referencji u pracodawcy.


Ciąża a praca

Każda kobieta będąc w ciąży ma prawo do urlopu macierzyńskiego jeśli tylko urodziła dziecko w czasie trwania stosunku pracy. Ten dział zawiera poradniki dla kobiet, który zamierzają wykorzystać urlop macierzyński lub wychowawczy. Zapoznanie się z zawartymi w nich informacjami może okazać się bardzo przydatne, a znajomość prawa z pewnością nie zaszkodzi. Wszystko bardzo przydatne!


Podania o pracę

Każdy kiedyś musi zacząć, a jak wiemy początki są zawsze trudne. Zacznij od stosownego podania o pracę i wzoruj się na nas. Tutaj znajdziesz wzory CV oraz przykładowe podania o pracę. Wzory w kilku językach oraz dla różnych stanowisk.

Sugerując się Państwa licznymi sugestiami przygotowaliśmy przykładowe wzory listu motywacyjnego wraz z życiorysem dla osób obiegających się o pracę na stanowisku przedstawiciela handlowego, księgowego czy asystentki.